جمعه 7 مرداد 1390
توسط: پیشگام

لوگوهایی با پیام های مخفی


لوگوهایی با پیام های مخفی
در نگاه اول این لوگو یک نوشتار ساده از کلمه  mother است اما اگر به حرف M دقت کنید یک مادر و یک بچه را می بینید که دست های همدیگر را گرفته اند.

1- My Fonts :


لوگوهایی با پیام های مخفی


مانند دیگر لوگوهایی که پیام مخفی دارند این لوگو هم در نگاه اول متن ساده ای به نظر می رسد اما اگر با دقت نگاه کنید متوجه می شوید که کلمه ی my انگشتان دست یک انسان را نشان می دهد.
۲ - Raven :


لوگوهایی با پیام های مخفی


این لوگوی خلاقانه متعلق به یک شرکت هلندی است که در زمینه ی مشاوره مالی فعالیت می کند. {راوین به معنی کلاغ است} در نگاه اول ۳ کلاغ به رنگ سفید در تصویر می بینید اما اگر به فضای خالی بین این کلاغ ها دقت کنید یک کلاغ دیگر هم بین آن ها وجود دارد. این شرکت به نوعی آینده نگری خود را در این لوگو نشان می دهد.
۳ - Lion Bird :


لوگوهایی با پیام های مخفی


این لوگو یکی از خلاقانه ترین و زیباترین لوگوها با پیغام مخفی است که به طور تاثیر گذاری قدرت تجارت را نشان می دهد. در نگاه اول صورت یک شیر را می بینید اما اگر بیشتر دقت کنید متوجه می شوید که در حقیقت یک پرنده در تصویر است .
۴ - Zoorganic :


لوگوهایی با پیام های مخفی


این لوگو یک لوگوی مناسب برای باغ وحش است که یک عقاب را نشان می دهد اما اگر به بال های سیاه عقاب نگاه کنید متوجه دو فضای سفید رنگ می شوید، این فضاها در حقیقت یک گرگ و یک اسب هستند.
۵ - Strength :


لوگوهایی با پیام های مخفی


این لوگوی بسیار زیبا و تاثیر گذار متعلق به سایت یکی از انجمن های ملی آمریکاست که برای نجات کودکان گرسنه در آمریکا فعالیت می کند. در این لوگو قسمت نارنجی رنگ یک سیب گاز زده شده را مشاهده می کنید که کامل خورده نشده اما اگر بیشتر دقت کنید در دو طرف سیب صورت دو انسان را می بینید، طرف چپ یک انسان بزرگسال و طرف راست یک کودک. پیام این لوگو این است که بزرگسالانی که وضع مالی خوبی دارند به جای اسراف به کودکان گرسنه کمک کنند.
۶ - Oak Bros :


لوگوهایی با پیام های مخفی


oak به معنی بلوط و bros مخفف brothers به معنی برادران است. در نگاه اول یک برگ بلوط می بینید اما اگر بیشتر دقت کنید در قسمت پایینی این برگ سه سر متعلق به سه انسان را می بینید که با کمک رنگ زمینه ساخته شده اند.
۷ - Safehands :


لوگوهایی با پیام های مخفی


این لوگو یک لوگوی مناسب برای شرکت های تجاری است به طوری که اگر به آن نگاه کنید حرف s به رنگ سیاه بیشتر توجه شما را به خود جلب می کند اما اگر با دقت بیشتری نگاه کنید متوجه می شوید که هم s که حرف اول safehands است معلوم است و هم $ که نشان دهنده ی تجاری بودن این لوگوست. قسمت های سفید رنگ هم دو دست هستند.
۸ - Pittsburgh Zoo and Aquarium :


لوگوهایی با پیام های مخفی


این لوگو که متعلق به باغ وحش و آکواریوم پیتزبروگ آمریکاست یکی از زیباترین استفاده ها از فضای زمینه را انجام داده است به طوری که در نگاه اول یک درخت سیاه رنگ را می بینید اما اگر به سفیدی پایین درخت نگاه کنید متوجه یک گوریل در سمت چپ و یک ببر در سمت راست می شوید.
۹ - Mother :


لوگوهایی با پیام های مخفی


در نگاه اول این لوگو یک نوشتار ساده از کلمه ی mother است اما اگر به حرف M دقت کنید یک مادر و یک بچه را می بینید که دست های همدیگر را گرفته اند.

۱۰ – The Installers :


لوگوهایی با پیام های مخفی


این لوگو یک لوگوی مناسب برای شرکت های صنعتی و شرکت های سازنده ی درب {نصب کنندگان} است. در نگاه اول حرف I را می بینید که با رنگ زرد رنگ نشان داده شده است اما اگر بیشتر دقت کنید می بینید که این حرف از باز شدن دو درب با رنگ زمینه ساخته شده است

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد