X
تبلیغات
زولا
سه‌شنبه 26 دی 1391
توسط: پیشگام

معرفی وب سایت تخصصی کنکور دکترا و کارشناسی ارشد کارآفرینی

phdkarafarini.com

این وبگاه اولین وب سایت تخصصی کنکور دکتری کارآفرینی است که با هدف ارائه بسته های آموزشی آمادگی کنکور، کلاس های آمادگی کنکور و کتب و منابع اصلی رشته کارآفرینی به داوطلبان ورود به مقطع تحصیلات تکمیلی کارآفرینی توسط جمعی از رتبه های تک رقمی کنکورهای دکتری تخصصی کارآفرینی سالهای 90 و 91 را ه اندازی گردیده است. این وب سایت جهت برقراری رابطه مستمر بین داوطلبان، دانشجویان دکتری کارآفرینی، کارآفرینان، اساتید، مشاوران و به اشتراک گذاری دانش تجربی از سوی آنها با شما داوطلبان عزیز کنکور طراحی شده است. داوطلبان در این سایت می توانند:
ـ بسته های آموزشی آمادگی کنکور را خریداری نموده و با مطالعه مرتبط ترین منابعی که توسط رتبه های تک رقمی دو سال پیش گرد آوری شده است، در وقت و هزینه خود حداکثر صرفه جویی را نمایند.
ـ با حضور در کلاس های کنکور دکتری کارآفرینی به صورت بهینه ای زمان و انرژی خود را صرفا به فراگیری و مطالعه سرفصل های اصلی کنکور معطوف نمایند.
ـ با بهره گیری از مشاوره های اساتید کارآفرینی و رتبه های تک رقمی برنامه ریزی دقیق و زمان بندی شده ای برای مطالعه خود تنظیم نموده، همچنین در زمینه انتخاب رشته و نحوه شرکت در مصاحبه های تخصصی از تجارب دانشجویان دکتری بهره مند گردند.
ـ با شرکت در آزمون های تخصصی شبیه سازی شده شانس خود را برای قبولی در آزمون دکتری تخصصی کارآفرینی تا 90 درصد افزایش بخشند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد